Zonguldak chat odaları

Zonguldak Sohbet

Şehrimizin güzide insanlarının sohbet ve paylaşımda bulunmaları için en ideal muhabbet ortamı

Zonguldak merkezinden ve tüm ilçelerinden çok sayıda her yaştan erkek ve kadın katılımcılarıyla güzel kaliteli sevecen bir sohbet ortamı sağladık. Güzel ve seviyeli insanların buluştuğu söyleşide bulunduğu, içten ve samimi sohbetlerin geçtiği, aile sıcaklığında sohbetin geçtiği, harika dostlukların yaşandığı, dürüst insanlar için en ideal sohbet sitesi olmaktan gurur duyuyoruz. Zonguldak chat odalarında Sohbetin yanı sıra, 7/24 canlı radyo, soru cevap ve yarışma gibi etkinlikleri ile sizlere eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. Sohbet odalarımızda karşımızdaki insanlara saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde ve kanal kurallarımıza uyarak sohbet etmenizi öneriyoruz. Ayrıca sohbet odalarımıza yurt dışından (Almanya, Hollanda) gibi ülkelerden Zonguldaklı bir çok gurbetçi insanlarında buluşmak noktası olmuştur. Bu güzel insanlarla tanışmak için sitemiz sizler için en güzel kaliteli ortamı sunmaktadır.

Zonguldak hakkında ufak bir açıklama

Biraz Zonguldak şehrimizi tanıyalım; Zonguldak Karadeniz’e kıyısı olan güzide şehrimizdir. Ayrıca liman kenti olma özelliği de taşımaktadır. Bununla birlikte zengin taş kömürü madenine sahiptir. Zonguldak şehrimiz adını ise eski dilde sazlık ve bataklık anlamına gelen zongalık olduğu iddia edilmektedir. Zamanla Zonguldak isimini almıştır. Ayrıca çok eski bir tarihe sahip olma özelliği taşımaktadır. Gezip görmeniz gereken güzel ve şirin bir ilimizdir.

Sende bizden biri ol..! Güncel sohbet konularını kaçırma..

deLyZonguldak kanalındaki güler yüzlü sevecen insanlara burdan selam daha sonra görüşmek üzere kolay gelsin.

Şenayaleykumselam dely görüşürürz sana da iyi sohbetler. Akşam tüm ekip kanalda olacaz sende erken gelmeye çalış şimdilik bay.

İslami Sohbet

İslami sohbet odaları, sizlerin özgürce dini muhabbet etmek, merak ettiklerinizi sormak yada bildiklerinizi paylaşmak için açmış olduğumuz islam ve dini söyleşi kanalı. Uzun uzun muhabbet ederek yeni düşüncelere ve fikirlere sahip olabilirsiniz. Karşınızdaki insanları kırmadan, incitmeden hoşgörü çerçevesinde sohbet etmeniz dileğiyle.

Bursa Sohbet

Şu anda Bursa sohbet odalarına giriş yapmak üzeresiniz. Bursa için özel olarak açmış olduğumuz sohbet odalarımız hergün kendini geliştiren ve sizlere en iyisini sunmak için aralıksız çalışmaktayız. Bu yazımızda şehrimizden yeni sohbet arkadaşları kazanmak, şehrimizi tanımak ve düşüncelerinizi paylaşmanızı sağlamak için geliştirdiğimiz chat platformudur.