Sohbet Girişi

Şuan'da 74 Kişi Online olarak sohbet ediyor. Sende şimdi katıl.. !Sohbetin keyfini çıkar.
Oyun'da en iyi yarışmacıların arasına katılarak sende kendini göster.!
En sevilen şarkıları dinleme şansını yakala Online olan Dj'lerimizi takip ederek veya istekte bulunarak müzik dinlemenin keyfini çıkar.

IRC Yardım

Sohbet’e Nasıl Bağlanabilirim

Sunucumuza İnternet adresi (Web) üzerinden giriş yaptıysanız, sohbet giriş panelinden kullanmak istediğiniz rumuzu yazıp Sohbete Bağlan butonuna tıklayarak bağlanabilirsiniz. Sorun yaşıyorsanız  TIKLAYINIZ. (Nickiniz şifreli değilse şifre alanını boş bırakın.)

Alternatif Olarak; Bilgisayardan bağlanıyorsanız mIRc indir kısmına tıklayıp mIRc indirerek daha kolay bir şekilde sohbet odalarımıza erişim sağlayabilirsiniz.

Telefondan (Mobil) Giriş yaptıysanız; Mobil Sohbet sayfamızdan Sohbet kanallarımıza bağlanabilirsiniz.

Küfür, Hakaret yada Rahatsız edici mesajlar aldığımda ne yapmalıyım.

#Help Kanalından yada Özelden yetkililerle iletişime geçip şikayette bulunabilir veya o kişiyi engelleyerek iletişim kurmasını engelleyebilirsiniz.

Nasıl Yetkili Olabilirim.

Sunucumuzda hiyerarşi şeklinde görevler bulunmaktadır. Global kanallarda bulunan (@aop), (&sop), (~founder) gibi yetkili arkadaşlarla görüşerek veya #Help kanalında irtibata geçerek yetki talebinizi iletebilirsiniz. 

Global kanallarda yetki sahibi olabilmek için bazı unsurların geçerli olması gerekir bunlar IRc hakkında bilgi, Online olma süreniz, kişisel davranışlar ve sunucumuz kurallarına uygunluk konusunda yeterli görüldüğü takdirde yetki yazılmaktadır.