Sohbet Destek

Sohbet’e Nasıl Bağlanabilirim

Sunucumuza İnternet adresi (Web) üzerinden giriş yaptıysanız, sohbet giriş panelinden kullanmak istediğiniz rumuzu yazıp Sohbete Bağlan butonuna tıklayarak bağlanabilirsiniz. Sorun yaşıyorsanız TIKLAYINIZ. (Nickiniz şifreli değilse şifre alanını boş bırakın.)

Alternatif Olarak; Bilgisayardan bağlanıyorsanız mIRc indir kısmına tıklayıp mIRc indirerek daha kolay bir şekilde sohbet odalarımıza erişim sağlayabilirsiniz.

Telefondan (Mobil) Giriş yaptıysanız; Mobil Sohbet sayfamızdan Sohbet kanallarımıza bağlanabilirsiniz.

Küfür, Hakaret yada Rahatsız edici mesajlar aldığımda ne yapmalıyım.

#Help Kanalından yada Özelden yetkililerle iletişime geçip şikayette bulunabilir veya o kişiyi engelleyerek iletişim kurmasını engelleyebilirsiniz.

Nasıl Yetkili Olabilirim.

Sunucumuzda hiyerarşi şeklinde görevler bulunmaktadır. Global kanallarda bulunan (@aop), (&sop), (~founder) gibi yetkili arkadaşlarla görüşerek veya #Help kanalında irtibata geçerek yetki talebinizi iletebilirsiniz.

Global kanallarda yetki sahibi olabilmek için bazı unsurların geçerli olması gerekir bunlar IRc hakkında bilgi, Online olma süreniz, kişisel davranışlar ve sunucumuz kurallarına uygunluk konusunda yeterli görüldüğü takdirde yetki yazılmaktadır.

Sende bizden biri ol..! Güncel sohbet konularını kaçırma..

Kızlarla Sohbet

IRC chat odalarımızda kız kıza sohbet ederek yeni kız arkadaşlar kazanabilirsiniz. Mobil üzerinden kızlarla sohbet etmenin ayrıcalığını bizimle farkedin.

Seviyeli Sohbet

Kendine has konsepti ile seviyeli sohbet etmenin farkını bizimle yaşayın. Kalite ve seviyeden ödün vermeyen chat odalarımızda huzur ve güven içinde sohbet edin.