Ten Rengine Göre Makyaj

Ten Rengine Göre Makyaj
Yazar aGRaSif

Esmer, kumral, sarışın veya kızıl..Saç ve ten renginize göre makyajla kusursuz bir güzelliğe sahip olmanız çok kolay.

ESMER = Esmer bir tene hemen hemen her ton uyum sağlar.Bronz görünüm veren ürünler teninizin rengini ortaya çıkarır, cildinizde kusurlar varsa önce kapatıcınızı uygulayıp sonra üzerine pembe bir allıkla renk verebilirsiniz.Gözlerinizde toprak tonlarını ve ışıltılı ürünleri tercih edin, kırmızı ve pembe renkli rujlar kullanın.

KUMRAL = Teninizin doğallığını ön plana çıkaracak ürünlerle çok hoş bir görünüm elde edebilirsiniz..Cilt makyajınızda ten renginizi eşitleyecek parlak bir görünüm verecek ürünler kullanın.Pembenin tonlarıyla yüzünüze renk verebilirsiniz, ışıltılı ürünler kullanmaktan çekinmeyin.

SARIŞIN = Açık bir tene sahipseniz doğallığı elden bırakmayın.Açık pembe lila , yeşil ve mavi tonlardaki farlarla gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Şeftali ve pembe tonlarındaki allıklar cildinize enerji verir,günesin cildinize zarar vermemesi için mutlaka güneş koruyucu ürünler kullanın. Fondoten ve pudrada da güneş korumalı ürünleri secin.

KIZIL = Çekici ve farklı bir havası olan kızıl tene doğru makyaj yapmak gerekir.Her rengin rahatlıkla kullanılmayacağı bu tende şık bir görünüm için öncelikle ışıltılı ürünler kullanın.Yanaklara şeftali ve kahve tonları uygulayın ,metalık renkli ve simli farlarla gözlerinizi ön plana çıkarın. Işıltılı parlatıcılar kullanın.

Tem rengine Göre Makyaj, Makyaj Yapmak, Makyaj malzemesi seçimi, Makyaj renkleri nasıl seçilir

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Ten Rengine Göre Makyaj"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
flower
Ziyaretçi
flower

makyaj yaparken ten rengine göre renk seçmek çok önemli, öyle her buldugumuzu yüzümüze gözümüze sürmeyelim

biRsu
Ziyaretçi
biRsu

evt flo sonra hangı sirkten kacmıs demsınler dımı gusum :))

wpDiscuz