Sinüzite karşı karabaş otu kürü

Sinüzite karşı karabaş otu kürü
Yazar aGRaSif

Karabaş otunu hiçbir hastalığa karşı önleyici olarak kullanmayınız. Ancak tespit edilen hastalıklarda yardımcı tedavi amaçlı kullanınız Yirmi yaşın altındaki hastaların da kullanmadan önce hekime başvurması öneriliyor.

Karabaş otu; balgam sökücü, idrar yolları enfeksiyonlarına karşı, egzama yaralarını iyilreştirici, sinir ve kalp kuvvetlendirici, sinüzite karşı, akciğer ve kan kanserlerini geciktirici, sinirsel baş ağrısına  karşı, yüksek tansiyona karşı, yorgunluğa karşı  kullanılan mucize bir bitkidir. Hastalıklara uygulanan kür aynı olmakla beraber uygulanma sürelerinde farklılık vardır.

Sinüzite karşı uygulanan kür; kurutulmuş olarak kökleri hariç bitkinin tamamı veya sadece tohumlarını kullanınız Bir tatlı kaşığı kurutulmuş karabaş otunu 2 çay kaşığı tohumu kaynamakta olan 1 su bardağı klorsuz suya atınız. Ağzı kapalı olarak kısık ateşte 2-2 dakika demleyiniz. Demleme süresi tamamlandıktan sonra soğumasını beklemeden süzerek suyunu ayırınız. Demlenen su aşağıda ki formüle göre uygulanır.

2 defa 10 gün uygulayacaksınız her 10 günde bir yedi gün ara vereceksiniz.

İlk on gün tamamlandığında beş defa içilmiş olacaktır. Bir hafta aradan sonra ikinci on günlük kürde yine beş defa içmiş olacaktır. Kısaca, her on günde beş defa içiliyor demektir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz