Senden ayrı 4. bayram

Yazar aGRaSif

ilk zamanlar sonunu hesaplamadığım ve daha doğrusunu söylemek gerekirse tozpembe baktığım ileriye dönük bir düşüncenin kesinlikle olmuyacağı tatlı bir sanal aşkıydı. Belkide daha önceden sevgiyi tam olarak bilmiyordum.

Hayatta hiçbir zaman büyük konuşmamanın gerektiğini özellikelde bu aşk gibi konularda bunu anladım ama o öyle bir hayatıma girdiki ilk önce sohbet sonra tatlı espiriler sonra ilgimi çekmesi sonra canımdan bir parça gibi olması, başım ağrıyor dediği zaman benimde başımın ağrıması, korkuyorum dediği zaman benimde uyuyamadığım geceler..

Ben bunları yaşadım ama o bunları bilmedi. Hiçbir zaman kesinlikle emin olmadığı veya tam olarak inanmadığı seni seviyorum cümlesini sık sık duyardı benden.

Benim unuttugum belkide hiç yaşamadığım duyguyu onunla yaşadım aslında cok garip ve güzel bir duygu özellikle badem yemesini izlemek bu çok hoşuma giderdi..: )

Hayatımda tatlı bi aşktı bu hiçbir zaman buna doyamadım bundan sonrada doyabileceğini sanmıyorum. İnsan elinden gidince anlıyor değerini sonra o ayrılık günü geldi o yeni bir hayata adım atacak bende yoluma gitmek durumunda kalacaktım ama asıl beni üzen durum ayrılık gününden önce zaten benden soğumuş olmasaydı. Bu daha cok acı verici ve ayrıldık vedalaştık vs vs ama ama sinan unutabilirmiydi sinanın okulu bitti askere gitti ve hergün 2 saatlik nöbetlerde onun adını not defterine defalarca yazdı ilk okul ögrencisi gibi adını defalarca kalbime yazdırmayı başardı. Hala aklımda, Hala Seviyorum, O sözünü tuttu gideceğini söylemişti ve gitti, bende sözümü tuttum unutmuyacağımı söylemiştim birgün bile unutmadım o tatlı aşkı hala kalbimde, biliyorum aklında bile yokum ama mutlu olmasını cok istedim O bunu hakkediyordu. dilerim öyledir.

Şimdi kurban bayramındayız ve aklıma ne geldi biliyormusunuz Bayram izinlerine giderken yolculukta bile benimle konuşmak için çaba harcardı tabi bu durum beni mutlu ediyordu . ). Onu çok özledim… Bayramın kutlu olsun. SENDEN AYRI 4. BAYRAM…

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar