Saç dökülmesini durduran saç çıkartan bitkisel formül

Saç dökülmesini durduran saç çıkartan bitkisel formül
Yazar aGRaSif

Saç tipiniz ne olursa olsun, çevresel faktörlerden gördüğü zararlar nedeniyle dönem dönem bakım kürleri uygulanmanız gerekir. Stres, hava kirliliği ve saç şekillendirme adına kullanılan ürünler saçın doğal dengesini bozarak, zamanla dökülmelere hatta kelliğe kadar giden sonuçlara ulaşır.

Saç dökülmesini durduran ve saç çıkartıcı özelliğe sahip onarma, güçlendirme ve koruma içeren Ahmet Maranki’ye ait tamamen bitkisel formül ile, dökülen saçlarınızı geri kazanmanız mümkün. Bitkisel kürün detayları ve uygulanış şekli:

Sarımsak yağı, ısırgan yağı, çam yağı, biberiye yağı, badem yağı, halis zeytinyağından 5’er gram alıp cam bir kabın içinde karıştırın. Elde ettiğiniz bakım maskesini dökülen saç köklerine saç diplerine yuvarlak hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Masajın amacı saç köklerinde ki kan dolaşımını hızlandırarak bu bakım yağının faydasını göstermesini sağlamaktır. Bakım yağını saçınıza ilk bir hafta boyunca her gece , ikinci bir hafta boyunca 2 günde bir, üçüncü hafta ise 3 günde bir gece yatmadan uygulayın. Sıcak bir havlu ile saçınızı bir müddet sarılı tutup, bone geçirerek sabaha kadar saçınızda bekletin. Ardından bitkisel bir şampuanla yıkayarak kurulayın.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Saç dökülmesini durduran saç çıkartan bitkisel formül"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
necati
Ziyaretçi
necati

Merhaba araştırma yapıyordum yazınız ilgimi çekti. Benim saçlarım uzun. Biomen şampuanı kullanıyorum. kullandığım günden bu yana kepeği ve dökülmeyi önledioldukça memnunum.

necati
Ziyaretçi
necati

Bu arada Eşimin de saçları normal olduğu için denemek istedi ve aldık. bayan olmasına rağmen dökülmelerini ciddi anlamda önledi.

wpDiscuz