Rüyada Altın Görmek

Rüyada Altın görmek ne anlama gelir? Rüyada görmüş olduğunuz Altın nasıl yorumlanır veya tabir edilir? Altın ile ilgi tabiri okumak üzeresiniz rüyanız hayr olsun.

Rüyada Altın görmek; farklı şekilde tabir edilir. Rüyada Altın ile ilgili herhangi bir nesne görmek, Afiyet, maddi ve manevi olarak amaçlanan isteklerin olacağına ve yakınlarınızdan bir fayda veya bir yardım göreceğiniz olarak yorumlanır.

Eğer sağ elinizi rüyada altın olarak görürseniz bu maddi , manevi edinim, sıkıntılardan kurtulma ve devlet olarak tabir edilir.

Rüyada altın görmek, herkesinde bildiği gibi değerli bir eşyadır bu nedenden altın mal, nafaka, rızk yolluk, dünyalık anlamına gelir. Dünya sınav ve imtihan dünyası olduğundan ve imanlı insanların sabırları ile denenmesinden dolayı altın ile görülen rüyalar düşünce, sıkıntı, hastalık, borç ve kedere dalalettir.

Nablusi Rüyada altını şöyle yorumlar ;

Altın ve gümüş, Allah Teâlâ’nın mührü ve şeytanın oku ve insanların ona olan ihtiyaç ve mecburiyetidir. Evine yükler ile taşıdığı artanlar, evine naklonulacak mala delâlet eder.

Rüyada altın külçe bulmak

Rüyada Külçe şeklinde altın bulmak veya külçe altına denk gelmek kazancın gideceğine veya kazanç elde ettiğiniz malın elden gitmesi olarak yorumlanır. Külçe şeklinde altın kaybedilecek mal olarak tabir edilir. Eğer külçe altını başka birinin verdiğini görmek ise devlet işi veya devlet işinde yüksek makama gelmek olarak yorumlanır.

Rüyada altın madeni bulmak

Bir kimse altından bir maden gördüğünde veya bulduğunda yada altın çıkarılan bir madende çalıştığını görmek, Altın bir eşya kap, tabak vs içinde bir şeyler yemek
maddi olarak güzel bir iş imkanı veya iş ortaklığı olarak yorumlanır. Rüyayı gören kimse yaşlı ise yaptığı ticari işlerde temkinli hareket etmelidir.

Rüyada altın para görmek

Rüyanızda Altından para görmek söylenti, ses, dedikodu olarak ifade edilir. Rüyada altını gümüşle birlikte görmek ise  uzun zamandır istediğiniz yani etmiş olduğunuz duanın gerçekleşmesine ihtiyaçların karşılanmasına, beklentilerin giderilmesine , hastalıkların deva bulmasına işaret eder.

Rüyada sikke altın görmek

Rüyada altın dan sikke görülmesi imanlı bir kimse , dindar , ilim sahibi kişi olarak yorumlanır, sikke altını doğacak olan veya yeni doğmuş güzel yüzlü bir çocuğa işarettir.

Rüyada altın sayısı beş ise bu ileride beş vakit namazı ifade eder. Vakit namazlarınızda hassas olacağınız olarak tabir edilir.

Rüyada görülen nesneler görülme şekline göre farklı olarak yorumlanabilir. Bundan dolayı e de altın görmek, yarene, asistana , destekçiye , refaha ve güzellik getiren hayra işaret eder. Bazen  de bilime, ihlasa , hidayete erişmeye delalet eder.

Rüyada yığınla altın görmek

Rüyada Altını yığın, yığılmış birikmiş, fazla bir arada görmek yakın bir kimseyle ilgili şaşılacak kadar ilginç bir sır öğrenmek olarak yorumlanır. Ayrıca bu tür görülen rüyada aynen olduğu gibi altın malı temsil eder evinize veya işinize yüklü bir şekilde giren malı ifade eder.

Alfabetik Rüya Sözlüğü Rüyada gördüğünüz nesneyi arayın. Rüya Tabirleri

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz