Muğla Sohbet

Muğla Sohbet
Yazar aGRaSif

Muğla Sohbet odalarımıza Hoşgeldiniz. Muğla sohbet odamız siz Muğlalı hemşerilerimize hizmet vermek, Online chat yapmak, Online radyo dinlemek ve Online oyun kanallarımızda yarışma imkanı sağlıyarak güzel ve eğlenceli zaman geçirmeniz için açılmıştır.

Herhangi bir rumuz belirterek online sohbete giriş yapabilirsiniz.

NEDEN MUĞLA SOHBET

Muğla sohbet odasını açmamızın amacı Muğlalı arkadaşlarımızın bir araya gelerek tanışıp yeni arkadaşlıklar kurmak amacındadır.

MUĞLA HAKKINDA

Muğla ŞEHRİMize bağlı turizm merkezlerine ve deniz kıyısına gitmek isteyen insanların bazen kenarından geçmekle yetinebildiği, aslında FARKLI özellikleri bulunan bir ildir. tarihseler evler ve mimarisi, büryan kebabı, ekşili döş dolması, çıtırmık helvası gibi kendine has yemekleri, Muğla bölgesinde çok sayıda arkeolojik eserleri ile Özlüce Köyü Kaklıcatepe’de meydana çıkarılan (9) milyon yıllık hayvan ve bitki fosillerinin sunulduğu Muğla Müzesi, Karabağlar Yaylasında buluna 100 yıl boyunca ışık değmemiş bir alanı kapatan devasa ağaçların altındaki oturakları ve Narlı kahveleri ve bunun yanı sıra misafirperver insanları ile güzel Muğlamızı kısaca tanıttık.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz