Kocaeli (izmit) Sohbet

Kocaeli (izmit) Sohbet
Yazar aGRaSif

İzmit sohbet odalarına hoşgeldiniz. Marmara bögelsinin seçkin illerinden biri olan İzmit İlimize özel sohbet , chat odalarımızı sizlerin online sohbet edebileceğiniz duruma göre tasarladık.

KOCAELİ (İZMİT) SOHBET ODAMIZ AÇILMIŞTIR..!

Sohbet odalarımıza İzmit ilimizden giriş yapan bay ve bayan seviyeli arkadaşlarınızı bulmanızı sağlayan onlar ile tanışıp seviyeli dostluklar kurmanızı sağlayacağınız gibi başka il ve ilçelerden sohbet odalarımıza katılımlar yapan arkadaşlarlada güzel sohbetler yaparak yeni ve seviyeli arkadaş  çevresi yapabilirsiniz..

Bu sayfamızda izmit ile google arama motoru üzerinde izmit sohbet, facebook İzmit, İzmit chat sitesi İzmit sohbet odaları gibi aramalarda hizmet vermektedir.

Bu hizmetleri sizlere bedava olarak sunan sitemizin tek amacı seviyeli bir şekilde gelenek ve kültürümüze uygun tutumlar  ile sohbet etmeniz sağlamktır. Bunların yanı sıra sunucumuzda  Oyun oynayıp radyo dinliyerek eğlenceli dakikalar  geçirebilirsiniz. İzmitimizin güzel çayından yudumlarken sohbetinde keyfini çıkarın. Seviyeli Sohbetler dileriz.

İZMİT HAKKINDA KISACA

İzmit, Kocaelinin ana ilçesi sayılmaktadır, İzmit Körfezi’nin doğu tarafındaki il olmaktadır. Marmara Bölgesi’nin ise Çatalca-Kocaeli kısmında bulunmaktadır. İzmit aynı sırada Kocelinin’de tarihi merkezi sayılmaktadır; İzmit Büyükşehir Belediyesi tarafından yönetilirken 22.03.2008 tarih ve 5747 Sayılı Kanuna göre tüzel kişilikleri kaldırılan Kuruçeşme, Bekirpaşa, Alikahya ve Akmeşe biricni seviye beldelerin Saraybahçe İlk Kademe Belediyesine dahil olması ve bu belediyenin adının İzmit olarak değiştirilmesiyle kurulup Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesine girmiştir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar