Kaş ve kirpik besleyici bakım kürleri

Kaş ve kirpik besleyici bakım kürleri
Yazar aGRaSif

Kozmetik ürünler birçok hataları kamufle etsede, geçici çözüm oldukları unutulmamalıdır. Kaş ve kirpikler için sayısız kozmetik ürün var. Gür gözükmesi, kirpiklerin uzunmuş gibi algılanmasını sağlamak için. Ama dökülen kaş ve kirpikler için bu ürünler çare değil.

Eğer kaşlarınız ve kirpikleriniz dökülüyorsa veya daha uzun kirpiklere ve gür kaşlara sahip olmak isityorsanız aşağıdaki reçete tam size göre :

Kaş ve kirpikleriniz için bir adet fındığı teflon tavada kavurun ve ılıdıktan sonra kaşlarınıza sürün. Kirpiklerinize bir parça pamuğa damlatıp sürebilirsiniz.

Yine bir tutam okaliptüsü çay gibi demledikten sonra süzün. Ardından bununla kaşlarınıza kompres yapın. Bu işlemi sadece kaşlarınıza uygulayın ve her gün tekrarlayın.

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Kaş ve kirpik besleyici bakım kürleri"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
kirpik bakimi
Ziyaretçi
kirpik bakimi

kirpiklerimde ağrı hissediyorum birde dokuluyor ne yapmaliyim?

aheS
Ziyaretçi

Kirpiklerinizdeki ağrı bir enfeksiyondan olabilir bunun için doktora görünmeniz en doğru olandır. Dökülen kirpikleriniz için ise denenmiş ve güzel sonuçlar alınmış bir formülü vereyim. 10 gr badem yağı,5 gr lanolin,vazelini karıştırıp benmari usülü eritin.Küçük bir cam kavanoza koyup her gün düzenli olarak kulak pamuğu yardımı ile kirpiklerinize sürün. Ardından da papatya çayına pamuk batırıp göz çevresinde bekletin. Papatya çayı kirpiklerinizdeki ağrıyıda alacaktır

wpDiscuz