Kalıcı bronzluğun püf noktaları

Kalıcı bronzluğun püf noktaları
Yazar aGRaSif

Bronz bir tene sahip olmak için tatilde sere serpe güneşlenirken, güneş ışınlarının özellikle yaz aylarında bize haklı olarak eskisi kadar dost davranmadığını unutmayın.

Yinede bronz bir tene sahip olmak istiyorsanız ve kalıcı bir bronzluk peşindeyseniz püf noktaları gözden kaçırmayın :

İlk altın kural Çabuk bronzlaşmanın , aynı şekilde kısa sürede eski ten rengine dönmek olduğunu kabullenmektir. Güneşin kavurucu ışıklarının altında güneşlenmek yerine, gölgede güneşlenmek size uzun süreli bronz bir tene sahip olmanızı sağlayacak püf noktalardan biridir. Gölgede güneşlenirken hem teninizi zararlı ışınlardan korumuş olacak, hemde canlı bir bronz tene sahip olacaksınız. Güneşlenirken kullandığınız kremler kadar güneş sonrası kremlerde önemlidir. Güneş sonrası kremler , kuruyan cildi nemlendirir, dinlenmesini sağlar ve içerdiği bronzluğu koruyucu maddeler ile kalıcı bronzluk elde edersiniz. Bu ürünleri her güneşlenme sonrası düzenli olarak kullanmayı ihmal etmeyin. Duş alırken çok sıcak sudan kaçının.Sıcak su cildinizin kabarmasına ve nem kaybetmesine neden olur. Duştan sonra cildinizi yavaş ve nazik bir şekilde kurulamaya özen gösterin.

Bu öneriler sizi uzunn süre bronz kılacaktır. Bronzluğunu yitirmeye başladıysanız şunları dikkate alın:

Cildinizi nemlendirin ve eğer soyulmaya başladıysanız , ölü deriyi atmak için hafif bir peeling uygulayabilirsiniz. Ölü deriyi attıktan sonra güneşsiz bronzlaştırıcı ürünlerle güneşin cildinize kazandırdığı rengi pekiştirir ve kalıcı olmasını sağlayacaktır.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz