Hangi burç nasıl giyinir ?

Hangi burç nasıl giyinir ?
Yazar aGRaSif

Burçlar, karekterlerden ilişkilere,günlük ruh halinden zevklere, giyim tarzlarına kadar hayatın her alanında etkili oluyor. Hangi burcun kadını nasıl giyiniyor yada giyim tarzınız , alışveriş alışkanlıklarınız burcunuza uyuyormu diye merak ediyorsanız işte size bir kaç güzel yorum :)..

Burçlara Göre Giyim Tarzları:

KOÇ:  Genelde havalı bir tarzı olan bu burcun kadınları kıyafetleri ile dikkat çekmekten keyif alır, gösterişli giysiler giymeye ilginç aksesuarlar kullanmaya bayılırlar.Plan progran yapmadan alışverişe çıkar ikl gördükleri giysileri alırlar.

BOĞA: Parlak canlı renkleri seven ,görsel zevkleri gelişmiş olan boğa burcu kadınlarısade ve zevkli giyinir.Şatafatlı giysiler yerine elbiselerinin kaliteli ve pratik olmasını isterler.

İKİZLER: Monotonluktan hoşlanmayan ikizler kadını giysi seçimi konusunda oldukça cesurdur, herkesin kolayca giyemeyeceği kıyafetleri büyük bir rahatlıkla giyer,çok renkli ve şık giysileri tercih ederler.

YENGEÇ: En belirgin özelliği dugusallığı olan yengeç burcu kadınları genellikle açık renkleri tercih eder, aksesuar kullanmaya bayılır, küpe,kolye,zincir ve kemer gördüklerinde satın almadan edemezler.

ASLAN: Aslan burcu kadını abartılı kıyafetleri sever ve giyim tarzında dişiliği ön plana çıkartmak ister. İlgi çekmeyi son derece önemser, giysileri iltifat alınca çok mutlu olurlar.

BAŞAK :Başak burcu kadınları genelde pastel renklerden hoşalanır ve fazla dikkat çekmeyen kıyafetler giyer. Sade ve dengeli aksesuar kullanımını tercih ederler, giysi alışverişinde ölçülüdürler.

TERAZİ: Estetik düşkünü terazi kadınları giysilerinde uyuma büyük önem gösterir. Zarif şapkalar, değişik gözlükler ve çekici aksesualar kullanmaktan hoşlanırlar.

AKREP: Gizemli ve çekici olan akrep kadınının favori rengi siyahtır.Zor beğenen akrep kadınları prestije önem verdiğinden iyi giyinmeye özen gösterir ve dişiliklerini ön plana çıkaran kıyafetler seçerler.

YAY: Dikkat çekmeyi ve beğenilmeyi seven yay kadınları moda konusunda her zaman önde olmayı sever, kırmızı ,yeşil gibi canlı renkleri tercih eden yay kadını kıyafetleriyle adeta şov yaparlar.

OĞLAK: Oğlak kadınları giyim kuşam konusunda kalsik ve modern tarzı aynı anda kullanmayı sever.Giysi alışverişinde fiyatı değil kaliteyi önemserler.

KOVA: Özgürlüğüne düşkün kova burcu kadınları için kıyafet konusunda en önemli şey rahat etmektir.Alışveriş konusunda genellikle aceleci olan kova kadınlarıiçinde sıkılmıcakları giysileri satın alırlar.

BALIK: Genelde karasızlıkları ile tanınan balık burcu kadınları ne giyecekleri ve hangi kıyafetleri alacakları konusunda bir türlü karar veremezler. Bu nedenle yalnız alışveriş yapmaktan hoşlanmaz, başkalarının tavsiyelerinden çok kolay etkilenirler.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz