Göbek Yağlarını Eritmek İçin Lahanalı Doğal Kür

Göbek Yağlarını Eritmek İçin Lahanalı Doğal Kür
Yazar aGRaSif

Göbek-karın yağlarından kurtulmak için, yaptığınız diyet ve egzersiz programı bazen yeterli gelmiyebilir.Yada bu problemden kurtulmak biraz uzun zaman alabilir. Yağ yakıcı, metobalizmayı hızlandırı bir gücün etkisi ile bu süreci hızlandırmak mümkün.

Bu konuda tecrübeli isim Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan, diyet-egzersiz programınıza destek olacak ve hızla dümdüz bir karına sahip olmanızı sağlayacak olan göbek yağlarını eriten kürün detayları ve kullanım şekli:

Göbek yağlarını eriten kürün malzemeleri tamamen doğanın şifa kaynakları olan lahana, maydanoz, limon ve klorsuz su. Yarım litre klorsuz suyu 100 derecede kaynatıp içine yıkadığınız 4-5 adet lahana yaprağını atıp 3 dakika daha kaynatın. Sonrasında 1 demet yıkanmış maydanozuda katıp tekrar 3 dakikalık bir kaynatma sonunda ocaktan alın. Karışım soğuduktan sonra süzgeçten geçirip, içine 1 adet limonun suyunu ilave edip çalkalayın.

Kür hazır şimdi yapmanız gereken gün içinde aç karnına yada tok hiç farketmiyor 2 -3 fincan için. Hazırladığınız kür bir günlük kürdür. İsterseniz malzemeyi aynı ölçüde çoğaltarak cam kavanozda buzdolabında bekletebilirisiniz. Göbek yağı eritmek kürünü 3 hafta düzenli uygulayın. Mekik çekerek, karın hareketleri yaparak 3 hafta sonunda dümdüz bir karına sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar