Gelin makyajı nasıl olmalı?

Gelin makyajı nasıl olmalı?
Yazar aGRaSif

İşte her kızın hayal ettiği gün! Birçoğumuz için hayatımızın en mutlu günü. O gün kalbimiz daha hızlı atacak, daha çok heyecanlanacağız ve tabi ki, her şeyin mükemmel ve kusursu olmasını isteyeceğiz.  Aylarca gelinliğe, saça, makyaja, mekana, müziğe, vs… karar veremeyiz herhalde! Sizlere makyaj konusunda birtakım ipuçları vereceğim.

Bence bir gelinin makyajı sade olmalı ve sizi yansıtmalı! Unutmayın ki, makyaj bütün gün ve gece yüzünüzde kalacak. Bu makyajla ağlayacaksınız, güleceksiniz, sevineceksiniz, dans edeceksiniz, herkesle öpüşeceksiniz…Şimdi düşünün! Kapkara gözlerle ve kıpkızıl bir rujla acaba bir saat sonra nasıl görünürdünüz?  Herşeyi bir kenara bırakın, sevdiğiniz adam sizi, her halinizle görüp sevmedi mi? Sizin için önemli olan o ve sizsiniz! O zaman yine doğal olmayı tercih edin.

Mesela mavi gözlüyseniz, gözlerinizi ön planda tutmak için kahverengi veya mürdüm tonlarında bir göz makyajı yapın. Dudaklarınıza da çok hafif pembe veya şeftali tonları kullanın.Yüzünüzden ışıl ışıl bir gülümsemeyi eksik etmeyin…

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz