Ev ve bahçelerde galvaniz aksesuar modası..

Ev ve bahçelerde galvaniz aksesuar modası..
Yazar aGRaSif

Eskiden çok kullanılan ve şimdilerde yüzüne bile bakılmayan galvaniz aksesuarlar, vintage akımının etkisiyle şimdilerde çok moda..

Önce galvanizin ne olduğuna bi açıklık getirelim:) özünde demir ve çeliği yüksek derecede ısıtılmış sıvı çinko banyosuna sokarak 50 yıla kadar paslanmazlık garantisi sağlayan bir koruma yöntemdir.

Çok fazla süslü olmayan tasarımları ve sade görünümüyle pekçok dekorasyon tarzıyla iyi giden galvaniz ürünler, rustik, vintage,bohem, modern v.s gibi pekçok dekorasyon stilinde kullanılmaktadır. Şekil ve fonksiyonellik olarak ideal bir kombinasyon olan galvaniz kovalar, hem depolama için pratik bir çözüm hemde teşhir için çok ideal.. Ev içersinde mutfaklarda çatal biçak düzenlemek, partilerde içki soğutmak için, saksı niyetine balkonlarda, vazo yerine salonlarda kullanılmaktadır. Galvaniz değişik aydınlatmalar olarak, aksesuar olarak kitaplıklarda ve hatta tepsilerde bile kullanılan bir malzeme oldu.Bahçelerde sulama kabı olarak kullanılmakta, oval ve geniş galvaniz kaplar havluluk olarakta değerlendirilmekte.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz