Ev dekorasyonunda aksesuarların kullanımı

Ev dekorasyonunda aksesuarların kullanımı
Yazar aGRaSif

Güzel dekore edilmiş bir evde aksesuarların önemi çoktur evde karmaşa yaratmak istemiyorsanız kullanacağınız aksesuarları ahenkle sergilemek gerekir, çünkü dekorasyona hayat veren en önemli detaylar aksesuarlardır. Fakat aksesuar kullanımında çoğu zaman ya çok aşırıya kaçılır yada fark edilmeyecek kadar az kullanılır oysaki herşeyde olduğu gibi aksesuar kullanımınında püf nokataları vardır; örneğin salonunuzda boş kalan her yeri aksesuarla doldurmayın, odanın heryerine dağılmış objeler yerine birarada toplanmış bir kaç parça daha güzel bir görüntü verir. Vazo biblo gibi objeleri farklı yükseklikte seçip bir arada kullanarak hareketli ortam yaratın. Fotoğraflarınızı gruplarken aynı çerçeve rengini tercih edin. Odanızı süslerken her zaman en büyük parçadan başlayın ve etrafına küçük olanları yerleştirin. Aksesuarlarla bir odak noktası yaratın belli ölçüde ışık kaynağıyla aydınlatın daha güzel bir görüntü olacağını görecekseniz. Evinizde bütün aksesuarları kullanmak zorunda değilsiniz bazılarını kaldırıp mevsim değişikliklerinde tekrar kullanabilirsiniz böylece evinizde her zaman farklı köşeler yaratabilirsiniz.

yazan: biRsu

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
flower
Ziyaretçi
flower

ev dekorasyonu zevk meselesi, öyle kitap dergilerden okumakla olmuyor, yazıda da bahsettiğin gibi nerede ve neşekilde kullanılacağı önemli. ama herzaman sadelik daha hoş bence, incik cıncık heryeri doldurmaktansa, evimize uygun bi kaç akseuarlarla farklı bir hava yaratabiliriz

bıRsu
Ziyaretçi
bıRsu

evımdekı aksesuarların hemen hemen hepsı benım el emegımdır cok gıvır zıvırdan bende hoslanmam ama kendı yaptıklarımı gormek hosuma gıdıyo :))