Erkeklere çekici gelen Kadındaki 6 farklı kusur

Erkeklere çekici gelen Kadındaki 6 farklı kusur
Yazar aGRaSif

Bayanların kendiyle alakalı birçok şeyde kusur gördüğü noktalar erkekler için çekici veya sempatik olabiliyor. Bu yazımızda kısaca çekici gelebilecek noktaları yazıyoruz. Kadınlar güzellik konusunda kendine çok sorun ettiği bir kaç kilo fazlalık bu kilolar için günlerce yapılan diyetler, saçta bulunan bir kaç beyaz veya göbek konusunda oldukça hassas olduklarından sorun edebilirler. Yapılan araştırmalara göre aslına bunların erkeklere çekici geldiğini biliyor muydunuz.

Kadınların kendinde kusur olarak gördüğü ancak erkekleri cezbeden noktalardan bazıları;

1. Kadınların en çok sorun ettiği ayva-göbek : Bayanlar genelde kendinde kusur görüp sorun ettiği ve aylarca diyetle yada egzersizle düz bir göbek için uğraştıkları bu kusur aslında erkeklere daha çekici gelmektedir.

2. Hassas olunan hatta en çok estetik yaptırılan organ kemikli bir yapıya sahip burun : Kadınların en çok sorun ettiği noktalardan biriside burundur. Burun için özellikle estetik konusunda yüz simetrisine uygun ve yüze uyumlu küçük bir buruna sahip olmak isterler. Bazı bayanlarda burnunu estetik olarak kendinde kusur olarak görebilir. kemikli bir burun özellikle bayan için ciddi bir takıntı sebebi olabilir ancak kemik burun erkekler çok çekici ve sempatik hatta doğal gelmektedir. Bunu fazla sorun etmenize gerek yok.

3. Kısa boy konusu bayanları sık sık rahatsız eden bir durumdur : Evet uzun bacaklar erkeklerin pek hayır demediği bir güzellik olabilir.
Bayanlar boy kısalığını kendinde kusur görmemelidir. Erkekler genel olarak bir bayanda boy konusuna pek bakmazlar önemli olan var olan boyun kendi içinde orantılı olmasıdır, aslında erkekler kısa boylu kadınları daha çekici bulmaktadır. Ülkemizde bayanlar ortalamak 1.60 cm – 1.65 cm boylarında Buda erkekler için bir bayanda baktığı ideal bir boy ve erkekler kadında boydan çok genel uyuma bakar.

4. Yüz veya tendeki çiller : Bu yüzden kendinize sıkıntı etmenize gerek yok emin olun erkekler için çok sempatik ve çekici gelmektedir.

5. En büyük takıntılardan bir tanesi sıfır bedene sahip olmak isteği : Bu durum bilindiğinin aksine çok ince bir beden erkek için çekici gelmeyebilir. Yapılan araştırmada erkeklere daha çok belirli bir seviyede çekici gelmektedir..

6. Küçük göğüs bayanların sıkça sorunlarından bir tanesi: Bu durumda kadının kendinde kusur gördüğü ancak erkeklere daha çekici gelen bir durumdur. Erkekler küçük göğüslerin daha diri kaldığını düşündüğünden çekici bulmaktadırlar.

Kısacası doğallık her şeydir. Kendinizde kusur aramayın. Doğallık ve içtenlik karşınızdaki insanı etkileyebilmenin en güzel yoludur.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar