Burçlara Göre Erkeği Etkilemek

Burçlara Göre Erkeği Etkilemek
Yazar aGRaSif

Kadınlara önemli ipuçları! Bu yazıyı okuyun ve erkekleri burcuna göre etkileyin!
KOÇ ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
kocAtletik ve çekici bir erkektir. En belirgin özelliği aceleci ve sabırsız olmasıdır. Amaçladığı şeylere ulaşmak ve başarılı olmak onun hayatındaki en önemli şeydir.
Son derece hırslı dinamik ve cazibeli olan Koç erkeğini elde etmek de onun ilgisini sürekli tutmak da çok zordur.
Duygularından çok mantığıyla hareket eden Koç’tan romantik sevgi gösterileri beklememeli ve ona da böyle davranmamalısınız. Saldırgan kadınlardan hiç hoşlanmaz ama küçük başkaldırılardan ve nazdan hoşlanır.
Onu elde etmek istiyorsanız her zaman merakını uyanık tutun. Tamamı okunmamış bir kitap gibi olun. Dinamik Koç’tan tam puan almak için sağlıklı güçlü dinamik ve doğal görünmeye de özen gösterin. Artık o sizindir!

BOĞA ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
bogaBoğa erkeğinin bir kadında aradığı en önemli koşul güzellik zevk sahibi olmak ve bakımdır. Maddi değerlere son derece önem verir. Tatlı sözler duyduğunda bir kedi gibi sokulmaktan hoşlanan Boğa çok iyi ve sadık bir aşıktır.
En kötü özelliklerinden biri ise yatakta bile yemek yiyebilecek kadar boğazına düşkün olmasıdır. Genellikle sakin ve iş hayatım kendi belirlediği kurallar çerçevesinde düzenli bir şekilde yürüten Boğa erkeği kolay kolay sinirlenmez. Ancak işine karışıldığı ve eleştirildiği anda burnundan soluyan korkunç yüzü ortaya çıkıverir. Silik kadınlar hiç ona göre değildir. Onun sizi elde etmek için çabalamasuu beklemeyin. Çünkü o başkalamun peşinde koşmaktansa kendi peşinde koşanları gayet misafirperver bir şekilde evinde ağırlamayı tercih eder.

İKİZLER ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
ikizlerDeğişken havai ve istikrarsız bir erkek olan İkiz’leri elde etmek çoğu zaman kolay gibi gözükebilir. Ancak saygısını ve ilgisini kazanmak çok zordur. Çünkü o entelektüel aklını ve mantığını iyi kullanabilen kadınlardan hoşlanır. Bir kadına sahip olduğunu bilmek istemesine karşın onun üzerinde mutlak hakimiyet kurduğunu hissettiği anda ilgisini kaybeder.
Ona kendinizden bahsederken hep sınırlı olun. Yalnızlıktan nefret edren İkizler erkeğine gerektiğinde kardeş dost metres sevgili ve anne olmayı başarabilirseniz onu ele geçirebilirsiniz.
Ancak şimdiden kendinizi onu başkalarıyla paylaşmaya ve kıskanmamaya alıştınn. Çünkü sadık olmayan bu erkek aynı zamanda kıskançlığı da hiç bilmez.

YENGEÇ ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
yengecTutucu ve kırılgan Yengeç erkeğine ulaşmak istiyorsanız önce onun annesinin kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü o gerçek bir ana kuzusudur. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir.
Pasif bir erkek olan Yengeç’e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli danteller ve kadifelerle onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç erkeğinin size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli bebeksi ve ufak tefek kadınlardan hoşlandığım hatırlatalım.

ASLAN ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
aslanMert övgüden sonsuz zevk alan gözükara Aslan erkeği cömertliği ile tanınır. Her zaman maddi değerlere çok fazla önem verir. İkna kabiliyeti oldukça güçlüdür. Karşısındakini etkilemek için bütün hünerlerini sergileyecektir. Ve en dikkatli olmanız gereken yönlerinden biri de rol kabiliyetidir. Her zaman sizi kandırmaya elde etmeye çalışacaktır.
Ona istediklerim veriyormuş gibi yapın. Onu öpün okşayın olağanüstü sevgi gösterilerinde bulunun ama asla aşık olduğunuzu kabul etmeyin. Böylece o sürekli sizi elde etme cabası içinde olacaktır ki bu da size değer vermesini sağlar. Daima gösterişli ve baş döndürücü olun işte o zaman sizin için çıldıracaktır.

BAŞAK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
basakİşte duygusallıktan uzak aşktan korkan bir erkek. Başak’lar oldukça pasif başka insanlarla kendisini paylaşmaktan korkan gösterişsiz ve naif erkeklerdir.
Bir Başak’ın sizden hoşlanıp hoşlanmadığım hakaretlerin-den ve yersiz eleştirilerinden anlayabilirsiniz.
Aşkı okyanusun ortasında. fırtınaya yakalanmak kadar ürkütücü bulan bu burcun erkekleri romantizmden de son derece uzaktırlar. İlginçtir ama onu paha-h hediyelerle etkileyebilirsiniz. Bir Başak erkeğiyle beraberken fazla masraf çıkartmaz temiz şık ve düzenli bir kadın olabilirseniz ilgisin! ve sevgisini kazanabilirsiniz. Eğer onun bitmek bilmeyen hastalıklarına ve somurtkanlığına dayanabilirseniz sevgi göstereceği günlerin hayali ile yaşayabilirsiniz.

TERAZİ ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
teraziBurçlar kuşağının en centilmen şaşırtıcı kurnaz erkeğiyle beraber olmaya adaysanız şimdiden pasif bir rol üstlenmeyi kabul etmeniz
gerekiyor. Son derece kibar zarif şık ve büyülü bir havası olana Terazi erkeği övünmekten ve mağrur gözükmekten zevk duyar. Görgü kurallarım iyi biliyor ve uyguluyorsanız fizik güzelliğiniz onun için önemin! yitirir. Sadakatinizden aş-kınızdan emin olduğu sürece sizinle olmak isteyecektir. Onu elde edebilmek için zarif sessiz ve güzel olmalısınız. Terazi erkekleri güçlü saldırgan baskın karakterli kadınlardan hoşlanmazlar.
Az konuşan hareketleri ve sözleriyle onu onaylayan kadınlarla beraber olmayı tercih ederler

AKREP ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
akrepOldukça enerjik olan Akrep erkeği her yönüyle son derece güçlüdür.
Saldırgan sadist umursamaz ve düşüncesiz olabilir. Bazen hiç konuşmaz ama bazen de tam tersi sevecen bir aşık olur. Seksüel performansı her zaman dorukta olan Akrep erkeğini elde etmek istiyorsanız bakımlı şehvetli itaatkar ve sadık bir kadın olmanız gerekiyor.
Son derece kıskanç olduğu için onunla birlikte olmak zordur. Yaratıcılığınızı anlayışlı yapınızı ön plana çıkartarak onun ilgisini çekebilirsiniz.

YAY ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
yayİleri görüşlü açık fikirli esprili ve candan bir yapışı olan Yay erkeği size çok fazla ilgi gösterdiği bir anda ortadan yok olabilir. Çünkü özgüriüğüne son derece düşkündür. Eğer onu elde etmek istiyorsaniz sakın ciddi bir amaçla yaklaştığınız hissini uyandırmayın ve sorgular hesap sorar tarzda konuşmayın. Onu kızdırırsınız.Onurda önce arkadaş olun sorunlarınızı zevklerinizi paylasın. En önemlisi göz alıcı görkemli canlı ve hareketli olmanız gerektiğim unutmayın. Özgürlüğünü kesinlikle kısıtlamayacağınızdan emin olmasını da sağlayın. Bütün bunları yapabilirseniz bu neşeli erkekle beraber olma şansım yakalayabilirsiniz.

OĞLAK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
oglakTıpkı simgesi gibi inatçı sürekli plan yapan vicdani sorumluluğu son derece güçlü bir erkektir. Parasını çok sever harcama yaparken bütün dikkatini bu konu üzerinde yoğunlaştırır. Uzun uzun konuşmaktan nutuk çekmekten hoşlanır. Eğer bir Oğlak erkeğini elde
etmek istiyorsanız öncelikle onu hayranlıkla dinlemeye ve sabah gözünü açar açmaz para konuşmaya alışmanız gerekiyor.
Bir Oğlak erkeği için kadındaki en önemli özellik tutumlu ve ekonomik olmasıdır. Sorumluluktan korkan bu erkeğin en büyük kabusu evliliktir. Tutucu sevecen hanım

KOVA ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
kovaAklın ve ukalalığın bütünleştiği bir erkek ve etkileyici bir aşıktır. Ancak bir Kova erkeğinden hoşlanmıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür ve sürekli yer değiştirmek ister. Aklını kullanarak elde edeceği her şeyden haz duyar. Bu yüzden onu elde edebilmek için öncelikle duygulannızı gizlemeyi öğrenmelisiniz. Onun sizi araştırmasını merak etmesini sağlamanız gerekiyor. Ancak sizi çözemezse uzaklaşmaya başlar buna dikkat edin. Yalandan nefret eden Kova erkeğinin bir diğer özelliği de abartılı bir şekilde kendini beğenmesidir. bir kişiye bağımlı olması zordur.

BALIK ERKEĞİNİ ETKİLEMENİN YOLLARI
balikİşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka ve sekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde etmek için uğraşmanıza değer. Son derece duyarlı bir erkek olan Balık bütün bu güzel özelliklerinin yanı sıra tutkuları ve ihtirasları nedeniyle çekilmez bir insan olabilir.
Onu elde etmek istiyorsanız durmadan ilgi ve sevgi göstermeli sık sık sevdiğinizi söylemeli aşkı için teşekkür etmelisiniz îniş çıkışlanna anlayış göstermelisiniz. Çünkü romantik ve çift karakterli balıklar çok kaygandır. Elinizden kayıp gidiverirler sonra. Aman ha..

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Burçlara Göre Erkeği Etkilemek"

avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
zeyno
Ziyaretçi
zeyno

patron süper bir paylaşim olmuş 🙂 emeğine sağlık

biRsu
Ziyaretçi
biRsu

evt cok guzel olmus ilk sirayada kendi burcunu koymus neden acaba ))) eline beynine saglik

biRsu
Ziyaretçi
biRsu

ama sinir olmaya basladim hee niye bu kirmizi mikrop resmi hep bana cikiyo bu otonun degil senin isin sinannnnnnnnnn

wpDiscuz