Aura (enerji yansıması) nedir?

Aura (enerji yansıması) nedir?
Yazar aGRaSif

Tarih boyu psişik güçleri olduğuna inanılan kişiler canlıların etrafında çeşitli renklerden hareler gördüklerini her zaman iddia etmişlerdir.

Önceleri bunlar ne kadar ciddiye alınıldı bilinmez ama 19. yüzyılın ikl yarısında Sovyet bilimadamı Samyon Kirlian’ın icat ettiği bir fotoğraf makinesiyle Auranın varlığını kanıtlamıştır. Parmak izi gibi kişiye özel auranın etrafımızı bir bulut gibi kuşatan manyetik bir enerji alanı olduğu biliniyor.

Canlı ve cansız varlıkların tümünde enerji mutlaka bulunduğu için herşeyin aurası bulunuyor.İnsanlarda yüksek frekanslı, akışkan bir enerjiden oluşan bu alan, farklı renklerde görülebiliyor. Kişinin ruhsal duygusal ve fiziksel durumu hakkında bilgi veren auranın “ŞAKRA” adı verilen 7 ana enerji merkezi vardır. Sanskritçe tekerlek anlamına gelen “ŞAKRA” lar girdap halinde dönen bir enerji içinde, bu enerjiyi tüm vücuda yayarak yaşamın devamını sağlıyorlar. Şakraları açık tutmak ve böylece enerjimizi korumak için Bazalt taşlarla yapılan sıcak taş terapisi veya Yoga seçenek olarak gösteriliyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz