Alerjik nefes darlığına karşı keçiboynuzu

Alerjik nefes darlığına karşı keçiboynuzu
Yazar aGRaSif

Keçiboynuzu;  nefes darlığına karşı,  alerjik nefes darlığına karşı, soğuk alerjisine karşı, iktidarsızlığa karşı, akciğer ödemini yok edici, akciğer kanserini önleyici, hareketli sperm sayısını artırıcı, ishale karşı, kabızlığa karşı kullanılan güçlü bir bitkidir. Eğer alerjik nefes darlığı çekiyorsanız, İbrahim Saraçoğlu’nun kürünü muhakkak deneyin. Kürün detayları;

Orta büyüklükteki keçi boynuzundan 6-7 tanesini soğuk suda yıkayınız, sonra küçük küçük kırarak, kaynamakta olan yarım litre klorsuz suyun içine atınız. Kısık ateşte 7-8 dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Soğuduktan sonra süzerek suyunu cam şişeye doldurunuz. Hergün sabah kahvaltısı sırasında ve akşam yemeğinden önce bir çay bardağı içiniz.

Yaklaşık yarım litre olarak hazırlanan keçiboynuzu suyu üç gün buzdolabında bozulmadan saklanabilir. Hiç ara vermeden 20 gün uygulayınız. Yirmi gün sonra yine ara vermeden 15 gün daha devam ediniz. 15 günlük kürü uygularken bir çay bardağı içersine bir çay kaşığı bal ilave edip karıştırınız, sabah kahvaltısınız arasında ve akşam yemeğinden önce bir çay bardağı içiniz.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz