2012 kış ayakkabı çizme modası

2012 kış ayakkabı çizme  modası
Yazar aGRaSif

Siyahı, beyazı, topuklusu, tokalısı, ruganı, süeti….Ayakkabı sektörü hayal gücünü zorlayan sayısız model ve renklerle her zevke her yaşa hitap ederken, bayanların her yeni sezonla beraber büyük keyifle takip ettikleri trendtir ayakkabılar. Bazıları için tutku haline alan ayakabılar, 2012 kış modasında oldukça geniş bir yelpazede vitrinlerde sizleri bekliyor.

2012 kış sezonu birbirinden güzel ayakkabı modelleri…Biri muhakkak sizin için:)

– Ruganlar: Sezonun en göze batan modelleri ruganlar.Hiçbir ayakkabı modeli kolay kolay ruganın yarattığı elegan ve asil havayı yaratamaz.

 

– Süetler: Karlı ve yağmurlu havalarda tercih edilmeyen süetler, sıcak görüntüsü ile cezbeden ayakkabılardır.

 

– Dolgu Topuklar: Dolgu topuklu ayakkabılar birkaç sezondur bayanların gözdesi. Yaz ve kış sezonunda rahatlığı ve şıklığı ile en çok tercih edilen modeller. 2012 kış sezonunda da dolgu topuklara devam…

 

– Kalın Topuklar: Neredeyse dolgu topuklar kadar rahat, ve en az onlar kadar şık ve popüler bir trendle karşı karşıyayız, kalın ve hatta biraz da bodur topuklar!

 

– Bağcıklar: Kalın ve dolgu topuk trendini en güzel tamamlayan trend bağcıklar. Bu sezon alıştığımız spor bağcıklı bootie modelleri tam gaz devam ederken, bağcıkların daha seksi ve feminen göründüğü modeller de oldukça dikkat çekiyor.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz