2012 ilkbahar yaz makyaj modası burda

2012 ilkbahar yaz makyaj modası burda
Yazar aGRaSif

Kadına yakışan en güzel makyaj doğallığıdır. Yine de daha çarpıcı olmak ya da bazı kusurları gizlemek için makyaj hilelerine başvurulur. Yeni gelen her yıl, beraberinde renkleri, moda trendlerini getiriyor. Geçtiğimiz sene özellikle göz makyajı ön planda olan bir yıldı. 2012 senesi makyaj trendleri için ise cüretkar, cesur ve kendine güvenen bayanları öne çıkaran bir yıl olacağını söylemek yanlış olmıyacaktır.

2012 makyaj trendlerini sevecensohbet.com olarak sizin için aşağıdaki yazımızda toparladık:

Metalik gözler: Metalik göz makyajı gündüz için oldukça iddalı olacaktır. Ama gece için harika bir seçim olacaktır. Kuyruklu siyah eyeliner, üst göz kapağını ve kaşı tamamen kapatan gümüş veya altın rengi tortu far..Bu kadar cesursanız metalikler sizi bekliyor. (Resim 1)

Koyu kırmızı gözler: Evet kırmızı gözler, yanlış okumadınız. Dudaklarımızda görmeye alıştığımız kırmızı rengi, kalın kırmızı gölgeler, dramatik ve çarpıcı bir görünüm yaratmak amacıyla gözlerle buluşturan bir yıl…(Resim 2)

Elektirik dudaklar: Yok elektirik vermiyoruz dudaklarımıza 🙂 Renklerini kullanıyoruz, elektrik mavisi, fuşya ve yeşil-limon sarısı gibi sıra dışı renklerle boyanmıştı dudaklar… Kusursuz bir cilt ve çıplak gözlere eşlik ediyorlardı. Yeni sezonun en çok ilgi görecek trendlerinden biri.(Resim 3)

Çıplak gözler ve kirpikler: Bu çok güzel işte, rimelsiz, sadece ufak tefek gölge oyunları ile neredeyse makyajsız olmak…Gözlerinize güveniyorsanız neden olmasın?(Resim 4)

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar